برای یک روش بازاریابی از یک آژانس دیجیتال فکر می کنید؟

من همیشه حیرت می کنم وقتی شرکت ها با اینترنت مثل یک تبلیغ بزرگ تلویزیونی برخورد می کنند. کلیک های تبلیغاتی تقریباً وجود ندارند ، با این وجود خرید آگهی ها به جلو و بالا ادامه می یابد ، و واقعیت های سخت را نادیده می گیرید (نرخ کلیک آنقدر پایین است که اکنون زمان صرف شده در یک سایت به عنوان یک واحد اندازه گیری در نظر گرفته می شود).

مراحل اقدام: لیست آنچه شرکت شما انجام می دهد برای از بین بردن  آژانس دیجیتال مارکتینگ خطراتی که مشتریان بالقوه هنگام کنترل یک مشاغل خانگی کارآفرین کوچک می بینند ، است. آیا امید کتبی برای شما فراهم می کند؟ پشت آن می ایستی؟ شخصی یک دوره تلاش را ارائه می دهد؟ چگونه با سایر مشتریان موفقیت کسب کرده اید؟ آیا قصد دارید موارد موردی را در مورد مشتریان قبلی در اختیار این افراد قرار دهید؟ آیا شما لیست الکترونیکی آژانس بازاریابی دیجیتال مرجع شدید دارید؟

به سراغ تفاوت اندازه بروید. عناوین باید پررنگ باشد و حداقل 2 یا 3 نقطه از اندازه بدنه بزرگتر باشد تا کنتراست داشته باشد. همچنین ، هرگز تمام نوشتن سرمایه را به کار نگیرید. به طور کلی بررسی آنها دشوارتر است.

مارک هایی که فقط برای اینترنت ایجاد می شوند ، مدیر اینستاگرام را از این قبیل دریافت می کنند. آنها می دانند که وب ایجاد اعتماد و نه لیست های بنر است. آنها با مشتری باهوشی در اینترنت رابطه برقرار کرده اند که به شخصیت آنها احترام می گذارد. مردم در اینترنت “مصرف کننده” نیستند – ممکن است افراد باشند.

صفحات فرود مخصوص محصولاتی را که در فروش متمرکز هستید ایجاد کنید. فقط افزودن روحیه کریسمس به این صفحات به افزایش پیشنهادات مکالمه سود کمک می کند.

اولین “5” در معادله نشان دهنده 5 نفری است که با دوستان ، همکاران و غیره ما تماس می گیرند. من توصیه می کنم با 5 نفری که در آنها معاشرت دارید بر اساس آنها ارتباط برقرار کنید و پس از آن نگاه خوبی به آنها بیندازید بازاریابی اینترنتی برای بررسی اینکه آیا آنها هدفی مشابه هدف شما دارند یا به منظور دستیابی به هر هدفی در جهت چشم انداز 5 ساله شما پیشرفت می کنند. یک کلید واقعی برای باز کردن قفل کردن برای آینده شما این است که 110٪ آگاه باشید و متعلق به این واقعیت باشید که در نهایت به شخصی تبدیل می شوید که از طریق تولید تیزرهای تبلیغاتی با او معاشرت می کنید.

شما راهی برای گفتگو با مشتریان خود خواهید داشت. می توانید وبلاگ ها و نظرات خود را در وب سایت ارسال کنید. شما باید از آنها استفاده کنید تا تعیین کنید که کدام یک از فروش های شما را بهبود بخشد یا تغییر دهید.

دلیل اصلی این امر به شرح زیر است: از آنجا که کشورها نمی توانند مالیات فروش فلوریدا را برای معاملات اینترنتی در مرزهای خود دریافت کنند ، تنها روشی که می توانند آن را دریافت کنند (غیر از سیستم خود ارزیابی) ، مالیات فروش آنلاین فلوریدا است. بعلاوه ، ادعا می شود که مشاغل در اتحادیه اروپا از نظر رقابتی از ضرر عمده ای برخوردار هستند زیرا طوفانی مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) را جمع می کند اما سایر موارد کاملاً اینگونه نیست.