گلهای باغ سایه و ایده های دکوراسیون

آیا اخیراً به بیرون نگاه کرده اید و فکر کرده اید که آیا می توانید برای زیبایی باغ سایه خود کاری انجام دهید؟ انواع گلهای سایه ای و دکوراسیون باغ برای انتخاب یک فضای پیزاز در فضای باز وجود دارد. ممکن است باغ یا پاسیوی شما در طول روز به دلیل سایه ایجاد شده از ساختمانها ، درختان یا پوشش پاسیو ، هیچ نور مستقیم خورشید یا فقط نور خورشید جزئی نداشته باشد. فکر می کنید نمی توانید یک باغ رنگارنگ و زیبا داشته باشید؟ نگران نباشید! در اینجا چند ایده دکوراسیون گیاهان و باغ ها برای یک باغ سایه ای فوق العاده آورده شده است.

انتخاب گیاه مناسب برای یک باغ سایه دار برای بقای گیاه ضروری است. برای اطمینان قیمت گل میخک هندی  از موفقیت فقط گلهایی را انتخاب کنید که در سایه رشد خوبی داشته باشند. برخی از گلهای سایه دار رنگارنگ که در سایه بسیار خوب عمل می کنند عبارتند از: گیاهانی که کمی سبز می کنند خزه ها و سرخس ها هستند. این گیاهان در سبدهای معلق ، گلدان ، جعبه پنجره و البته تختخواب باغچه شما به خوبی رشد خواهند کرد. به هر گیاه فضای کافی برای رشد و گسترش ریشه ها دهید.
در کل قسمت باغ یا پاسیو دکور اضافه کنید. در اینجا چندین ایده دکور وجود دارد که برای حواس شما خوشایند هستند: مجسمه سازی ، حمام پرندگان ، فیدرهای پرندگان ، آسیاب های بادی ، درختان کاغذی ، زنگ های باد ، سنگ پله ها و عناصر آب مانند برکه یا چشمه. هنگام گوش دادن به یک چشمه مشکوک یا صدای بادگیر موسیقی ، تماشا کنید که پرندگان برای دیدن حمام یا فیدر می آیند. همه این ایده ها باغ سایه شما را زیبا می کنند و همچنین فضای مجللی برای اجتماعات ایجاد می کنند.
مبلمان راحتی را که برای استفاده در فضای باز ساخته شده انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که یک نیمکت یا یک اتاق نشیمن به آن اضافه کرده اید تا بتوانید استراحت کنید و از بهشت ​​تازه پیدا شده خود لذت ببرید. انواع مختلفی از مبلمان فضای باز برای انتخاب وجود دارد از جمله: نیمکت های سنگی و چوبی ، صندلی های خوشه ای مانند صندلی ها و مبل های عاشقانه ، یا میزها و صندلی های پاسیو. افزودن درختکاری زیبا با نیمکت در زیر ، یک کانون جذاب در باغ شما و همچنین مکان دیگری برای استراحت ایجاد می کند.